Zápis do katalogů odkazů

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky
Rychlý kontakt

COMFORT MEDIA, s.r.o.
Argentinská 20, 170 00 Praha 7

tel.: 270 005 547
e-mail: obchod@seo-ppc.cz


Katalog odkazů je rozdělený do různých kategorií, které obsahují odkazy na zaregistrované weby. Do katalogu se stránky vkládají ručně a odkazy se řadí do tematických oblastí.

Zápis do katalogůToto zařazení je buď zdarma, anebo si lze pozici zobrazování za určitý poplatek koupit.

Katalogů V Česku jsou stovky, mezi nejznámější patří katalog Firmy.cz. Jedním z nejstarších a nejznámějších katalogů ve světě je Yahoo! (vykřičník je součástí názvu).

V minulosti měl z hlediska SEO význam katalog DMOZ (www.dmoz.org). Platilo, že Google stránku zaregistrovanou v tomto katalogu,  upřednostní ve vyhledávání. Dnes je vliv tohoto katalogu výrazně nižší.

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.