Vývoj softwarových aplikací

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

V rámci servisu pro klienty společnost SEO & PPC Solutions, s.r.o., vyvíjí aplikace na míru na platformě WINFORM, SILVERLIGHT, ASP.NET 3,5, MVC 4 a s použitím dalších vývojových komponent značky ComponentOne.

Aplikace, které zpracováváme, jsou založeny na platformě systému Microsoft Server 2008 R2 a desktopových aplikací pro Windows 7 s kompatibilitou i pro verze starší. Většina námi zpracovávaných aplikací programujeme pro internetové prostředí pro firemní B2B aplikace, CRM systémy a CMS publikační systémy. Vedle aplikací, které jsou čistě atypické, zpracováváme i nástroje přizpůsobení, importovací a exportovací moduly pro výstupy ze software třetích zpracovatelů.

Silné nástroje od společnosti Microsoft

Také využíváme k činnosti mnoho dalších profesionálních nástrojů MSDN, aplikace založené na platformě Share Point serveru 2008, Exchange Serveru 2008 a MS SQL 2008. Tento software spolu s dalšími nadstavbami umožňuje např. využívat aplikace pro rezervace zdrojů, pracovní skupiny a sdílení informací včetně dokumentace prostřednictvím VPN a internetu, tak i intranetu pomocí prohlížeče.

Všechny aplikace, které programujeme, můžeme nabídnout klientům v našem licenčním hostovaném prostředí, nebo je umístit na technologie klienta dle předem specifikovaných nároků. Všechny aplikace zpracováváme na nejmodernějších technologiích, které umožňují sofistikované ovládání, moderní vzhled a know-how, které přináší klientům úsporu času a dalších prostředků.

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.