Služby, komunikace, marketing, školení

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

Služby SEONabídka služeb společnosti SEO&PPC Solution, s.r.o. je zaměřena na poskytování profesionálního servisu v oblasti posilování reklamního a marketingového povědomí o produktech a značkách společností, které se na nás obracejí se svými požadavky.

Služby SEO, posilování ve vyhledávačích jsou pouhými fragmenty celkového pojetí marketingové strategie, kterou si buduje každá společnost s cílem zaujmout svého potenciálního zákazníka.

Naším smyslem práce je poskytnout naším zákazníkům kvalitní servis, který je rozvětven do dalších podoblastí podnikání s posilováním pozic klientů na trhu formou soustavného analyzování konkurence, stavu a výsledků marketingových činností kampaní, které realizujeme pro své klienty spolu s plánováním nových cílených akcí.

Cílené akce plánujeme vždy s důrazem na výkonost a měřitelnost reklamních a obchodních konverzí.

Vedle těchto služeb tak nabízíme i profesionální IT servis v oblasti zabezpečení sítí, softwarových auditů a zabezpečení dat klientů na lokálních a internetových sítích včetně hostingových a vývojových služeb nových softwarových produktů na platformě .NET, MS SQL a Silverlight.

Všechny z blíže prezentovaných služeb jsme schopni zajistit se svými zaměstnanci a spolupracovníky formou outsourcingu pro klienty, kteří si tak nechtějí pořizovat drahé IT prostředky a SW produkty k fungování svých komunikačních a prezentačních kanálů.

V neposlední řadě všechny naše služby a produkty které pro klienty zpracováváme, podporujeme školením zaměstnanců firem v oblasti IT, komunikace, marketingu a asertivity. Veškeré tyto školení realizujeme ve spojení s odborníky, lektory marketingu a zkušenými manažery z Asociace Českých Internetových Agentur. Na přání klientů jsme schopni zajistit i rekvalifikační kurzy formou denního studia nebo E-learningu. Veškeré rekvalifikační kurzy máme registrované u MŠMT.

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.