Školení pro optimalizaci webu

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

Chcete-li opravdu vstoupit do konkurenčního prostředí a efektivně vynaložit své prostředky, neobejdete se bez optimalizace svých webových stránek.

  • Seznámíme vás se základy SEO a metodikou, která vám umožní prosadit vaši společnost na trhu před konkurencí.
  • Dozvíte se, co je třeba učinit při tvorbě webových stránek a jaké využívat technologie.
  • Naučíme vás jak definovat vhodná klíčová slova a ukážeme vám, jaké nástroje pro optimalizaci jsou v našem prostředí nejvhodnější.

Školení je určeno:

  • Pracovníkům marketingových a obchodních oddělení.
  • Manažerům a majitelům firem.
  • Tvůrcům, webdesignerům a správcům webových stránek.

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.