JAP MEDIA

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
JAP MEDIA

"J.A.P." spol. s r.o. - Media portál

Web byl vytvořen pro společnost J.A.P. spol. s r.o., která prostřednictvím tohoto webu komunikuje s médii - společnost zde publikuje novinky a obrázky v tiskové kvalitě.

Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 3.5, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro internetové vyhledávače a uživatele pro správu obsahu.

SEO Optimalizace není pro web realizována.

Reference od marketingu J.A.P.:

S firmou SEO&PPC Solutions, s.r.o. jsme naprosto spokojeni, spolupracujeme s nimi již 3 roky a na internetu je nás vidět. Doposud pro nás zrealizovali 5 webů a 16 microsite stránek s plnou podporou SEO.

Pavla Vozárová, marketingová ředitelka J.A.P. spol. s r.o.

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.