Liška&Sabolová s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
Liška&Sabolová s.r.o.

Advokátní kancelář Liška&Sabolová s.r.o.

Advokátní kancelář Liška&Sabolová s.r.o. poskytuje vysoce profesionální právní poradenství při řešení každodenních otázek souvisejících s vnitřním či vnějším fungováním společnosti. Dále zajišťujeme kompletní právní asistenci při realizaci statutárních změn ve společnostech.

Pro advokátní kancelář Liška&Sabolová s.r.o., která se zabývá především obchodním právem a právem společností, jsme realizovali statické HTML 4. Statické Html označují jednoduchou webovou stránku s prezentací produktu, firmy nebo služeb. U tohoto typu webu oproti webům s CMS systémem zde chybí administrační rozhraní.

SEO optimalizace probíhá pouze na úrovni základního nastavení tj. bez garance.

 

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.