KOCH STĚHOVÁNÍ - Microsites

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveň Tisknout
KOCH STĚHOVÁNÍ

KOCH STĚHOVÁNÍ - Microsites

Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení bytů a kanceláří s likvidací odpadu.

Stěhování těžkých břemen, trezorů, klavírů, pián, pianin a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při sKOCH STĚHOVÁNÍ je společnost, která nabízí profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení bytů a kanceláří s likvidací odpadu.

Stěhování těžkých břemen, trezorů, klavírů, pián, pianin a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.

Microsite stránka je velmi vhodným prostředkem, jak propagovat své produkty služby na konkrétní nabídku. Dále je rychlým a přehledným sdělením, které příchozímu uživateli během několika vteřin dokáže sdělit, co je předmětem nabídky, jak lze informaci rychle a přehledně přečíst bez dlouhého zkoumání obsahu.

Cílem je dovést klienta do cílové poptávky, kontaktu nebo klikem na hlavní web vydavatele microsite.

Reference slovy majitele firmy:

Při hledání solidní firmy zabývající se SEO problematikou jsem narazil na společnost SEO&PPC Solutions s.r.o., kterou jsem oslovil a s níž jsem navázal spolupráci. Ačkoliv naše webová prezentace nebyla ve fulltextu vyhledávačů na vysoce konkurenční klíčová slova na špatných pozicích, trpěla výkyvy ve vyhledávání jak v Google.cz tak pro Seznam.cz - firma SEO&PPC Solutions dokázala nejen ještě zlepšit pozice ve fulltextu, ale především tyto pozice stabilizovat a dlouhodobě udržet.

Jaroslav Kuchař
Majitel společnosti stěhování KOCH

Pro společnost KOCH STĚHOVÁNÍ  byla vytvořena řada Micrositů neboli mikro stránek, které mají informativní charakter pro danou oblast produktů:

   

Grafické ukázky jednotlivých micrositů:

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.