J.A.P. - stahovací schody

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
J.A.P. - stahovací schody

J.A.P. spol. s r.o. - stahovací schody

Společnost "J.A.P." spol. s r. o. vznikla v prosinci roku 1991 v Kokorách u Přerova. Záměrem společnosti je dodávat na trh stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

Pro společnost "J.A.P." spol. s r. o. jsme realizovali statické HTML 4. Statické Html označují jednoduchou webovou stránku s prezentací produktu, firmy nebo služeb. U tohoto typu webu oproti webům s CMS systémem zde chybí administrační rozhraní. Web je určený pro potřebu prezentace sortimentu společnosti a to stahovacích schodů.

SEO optimalizace webové prezentace pro vyhledávač SEZNAM. Od roku 2012 optimalizace rozšířena i na GOOGLE.

 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Stahovací schody 1. strana Stahovací schody 1. strana

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.