J.A.P. - schodiště

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
J.A.P. - schodiště

"J.A.P." spol. s r.o. - schodiště

Pro našeho klienta "J.A.P." spol. s r.o. jsme realizovali další web, který je zaměřený pouze na informace o schodištích J.A.P.

Web klienta je optimalizován s ohledem na podporu prodeje produktů skrze internetové vyhledávače a postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 3.5, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

SEO optimalizace webové prezentace probíhá pro vyhledávače GOOGLE.CZ a SEZNAM.CZ.

V současné chvíli probíhá ve vyhledávačích Seznam.cz i Google.cz nová indexace webu, díky spuštění nové webové prezentace.

 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Schody 1. strana Schody 2. strana
Schodiště 1. strana Schodiště 2. strana
Dřevěné schody 1. strana Dřevěné schody 1. strana
Dřevěné schodiště 1. strana Dřevěné schodiště 1. strana

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.