J.A.P. spol. s r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
J.A.P. spol. s r.o.

J.A.P. spol. s r.o. - prezentace sortimentu společnosti

Společnost "J.A.P." spol. s r. o. vznikla v prosinci roku 1991 v Kokorách u Přerova. Záměrem společnosti je dodávat na trh stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

Pro společnost "J.A.P." spol. s r. o. jsme realizovali statické HTML 4. Statické Html označují jednoduchou webovou stránku s prezentací produktu, firmy nebo služeb. U tohoto typu webu oproti webům s CMS systémem zde chybí administrační rozhraní. Web je určený pro potřebu jednoduché firemní prezentace, kde je ve zkratce prezentován hlavní sortiment společnosti.

SEO optimalizace probíhá pouze na úrovni základního nastavení tj. bez garance.

 

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.