Bazény Waltr

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
Bazény Waltr

Bazény Waltr - bazény, zastřešení bazénů

Společnost A - BAZÉNY WALTR nabízí bazény různých typů a druhů, jejich zastřešení lamelovým zakrytím, protiproudy a tepelná čerpadla včetně příslušenství k bazénům. Dále zajišťuje odbornou montáž bazénů, následný servis a údržbu.

Pro společnost A - BAZÉNY WALTR byl realizován redesign webu s cílem podpořit prodej produktů a oslovit nové klienty skrze internetové vyhledávače.

SEO optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2009 do současnosti pro vyhledávač SEZNAM. Od roku 2012 optimalizace rozšířena i na GOOGLE.

V současné chvíli probíhá ve vyhledávačích Seznam.cz i Google.cz nová indexace webu, díky spuštění nové webové prezentace.

 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Bazény 1. strana (probíhá reindexace webu) Bazény 2. strana (probíhá reindexace webu)
Zastřešení bazénů 2. strana (probíhá reindexace webu) Zastřešení bazénů 3. strana (probíhá reindexace webu)

V srpnu 2012 proběhl redesign webu:

 

Původní webdesign

Původní webdesign

Nový webdesing webu

Nový webdesign

 

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.