Sklo "J.A.P."

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

Na vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
Sklo J.A.P.

"J.A.P." spol. s r.o. - grafosklo, obklady ze skla

Společnost " J.A.P." spol. s r. o. vznikla v prosinci roku 1991 v Kokorách u Přerova. Záměrem společnosti je dodávat na trh stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

Web byl připraven pro společnost "J.A.P." spol. s r.o. pro potřeby prezentace nového produktu, kterým je grafosklo. Web klienta je optimalizován s ohledem na podporu prodeje produktů skrze internetové vyhledávače.

SEO optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2011 do současnosti pro vyhledávače GOOGLE.CZ a SEZNAM.CZ

Nyní probíhá nová indexace webu ve vyhledávačích a proto není na garantovaných pozicích 1. strany.

 
 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Skleněné stěny 1. strana Skleněné stěny 1. strana
Sklo 1. strana Sklo Optimalizace právě probíhá
Skleněné dveře 1. strana Skleněné dveře 2.strana
Obklady do kuchyně 2. strana Obklady do kuchyně Optimalizace právě probíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.