LIBERTY-TOP-TECH s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveň Tisknout
LIBERTY-TOP-TECH s.r.o.

LIBERTY-TOP-TECH s.r.o. - odmašťovací prostředky

Společnost Liberty-Top-Tech, s.r.o., nabízí účinné koncentrované přípravky Simple Green určené k čištění a odmašťování v průmyslu i terciální sféře. Je výhradním distributorem prostředků nadnárodního koncernu SIMPLE GREEN pro Českou a Slovenskou republiku.

Pro klienta, který nabízí účinné koncentroavné přípravky Simple Green určené k čištění a odmašťování v průmyslu i terciální sféře, jsme realizovali optimalizaci webové prezentace s cílem zviditelnit web ve vyhledávačích.

SEO optimalizace webové prezentace probíhala od roku 2011 do počátku roku 2012 pro vyhledávače GOOGLE.CZ a SEZNAM.CZ

 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Odmašťování Optimalizace již neprobíhá Odmašťování Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.