"J.A.P." - schody Praha Anděl

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
Schody Praha Anděl

"J.A.P." - Schody Praha Aděl - vzorková prodejna

VZORKOVÁ PRODEJNA SAPELI a J.A.P. nabízí schodiště točitá, segmentová, bočnicová, ale i atypická. Kromě interiérových i exteriérových schodišť jsou dále v nabíce dřevěné či kamenné obklady pro betonová schodiště.

SEO optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2011 do současnosti pro vyhledávače GOOGLE.CZ a SEZNAM.CZ

V roce 2012 proběhl redesign webu, nyní probíhá nová indexace webu ve vyhledávačích a proto není na standardních pozicích 1. strany.

 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Schody Optimalizace právě probíhá Schody Optimalizace právě probíhá
Schodiště Optimalizace právě probíhá Schodiště Optimalizace právě probíhá
Zábradlí Optimalizace právě probíhá Zábradlí Optimalizace právě probíhá

Koncem roku 2012  proběhl redesign webu:

 

Schody Praha Anděl

Původní webdesign

Schody Praha Anděl

Nový webdesign

 

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.