Průkaz ENB

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
Průkaz ENB

Comfort Space, a.s. - průkza ENB, energetické audity

Společnost Comfort Space, a.s., nabízí zpracování energetického průkazu a štítku budovy, diagnostiku budovy včetně stavebního posudku pro rekonstrukce. Navrhne způsob optimalizace a řešní oprav.

Web byl připraven pro společnost Comfort Space, a.s. pro potřeby prezentace svým služeb v oblasti egergetiky staveb. Web klienta je optimalizován s ohledem na podporu prodeje produktů skrze internetové vyhledávače. Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 3.5, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

SEO optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2011 do současnosti pro vyhledávače GOOGLE.CZ a SEZNAM.CZ.


 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Energetický průkaz 1. strana Energetický průkaz 1. strana
Energetický štítek 1. strana Energetický štítek 1. strana

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.