Stavení pouzdra "J.A.P."

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
Stavení pouzdra J.A.P.

"J.A.P." spol. s r.o. - stavební pouzdra

Webová prezentace dvere-jap.cz patří společnosti J.A.P. Web je součástí podpory prodeje pro své produkty jako jsou jednoduché i dvojité  typy stavebních pouzder pro zasouvací dveře. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi.

SEO optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2011 do současnosti pro vyhledávače GOOGLE.CZ a SEZNAM.CZ.

V roce 2012 proběhl redesign webu a zároveň byl web postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 3.5, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu. Nyní probíhá nová indexace webu ve vyhledávačích a proto není na standardních pozicích 1. strany.

 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Dveře Optimalizace právě probíhá Dveře Optimalizace právě probíhá
Posuvné dveře 1. strana Posuvné dveře Optimalizace právě probíhá
Zasouvací dveře 1. strana Zasouvací dveře 1. strana
Stavební pouzdra 1. strana Stavební pouzdra 1. strana

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.