M & M Stavitel

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
M & M Stavitel

M & M Stavitel - stavby Chomutov

M & M Stavitel – Petr Melka patří v oblasti výstavby a rekonstrukcí rodinných domů ke společnostem, které svým rozsahem komplexních služeb zajišťují profesionální řešení stavebního servisu, počínaje zajištěním stavební a prováděcí dokumentace přes zajištění energetického průkazu až po stavební realizaci a dohled nad vším, co zákazník potřebuje.

Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 3,5, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

SEO optimalizace probíhá pouze na úrovni základního nastavení tj. bez garance.

 
 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Stavby Chomutov - Stavby Chomutov 1. strana
Novostavby Chomutov - Novostavby Chomutov 1. strana
Rekonstrukce Chomutov - Rekonstrukce Chomutov 1. strana

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.