KOCH STĚHOVÁNÍ

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
KOCH STĚHOVÁNÍ

KOCH STĚHOVÁNÍ - stěhování bytů, domů i kanceláří

Společnost KOCH STĚHOVÁNÍ se zabývá stěhováním, převozy, dopravou a s tím spojenými službami. Mezi další služby pak patří vyklízení a likvidaci vzniklého odpadu, demontáž a montáž přestěhovaného nábytku. Pracovníci firmy zabalí nejen veškerý nábytek, ale i ostatní předměty a vybavení bytu, aby je uchránili při manipulaci a transportu před poškozením.

Pro klienta, který nabízí stěhování, převozy, a dopravu, jsme realizovali optimalizaci webové prezentace s cílem zviditelnění webu na internetu a podpoření prodeje služeb.

SEO optimalizace webové prezentace probíhala v letech 2011 a 2012 pro vyhledávače GOOGLE.CZ a SEZNAM.CZ

Pro společnost KOCH - Stěhování byla dále vytvořena řada Micrositů neboli mikro stránek, které mají informativní charakter pro danou oblast služeb - více zde.

 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Stěhování Praha Optimalizace již neprobíhá Stěhování Praha Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.