CAG s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
CAG s.r.o.

CAG s.r.o. - interiérové dveře

Společnost CAG s.r.o vyrábí interiérové dveře, obložkové zárubně a dřevěné rámečky. Nabízí široké spektrum dezénů folií a laminátů (pro zárubně i v dýze) v různých barevných provedeních a to v různých cenových relacích, tak, aby mohl vybrat opravdu každý.

Jako přímý výrobce se zakázkovou výrobou je firma schopna dodat zboží ve velmi přátelských dodacích termínech. Samozřejmostí nabídky je zaměření stavebních otvorů a následná odborná montáž výrobků kvalifikovaným pracovníkem.

Pro klienta, který vyrábí a prodává interiérové dveře, obložkové zárubně a dřevěné rámečky, jsme realizovali optimalizaci webové prezentace s cílem zviditelnit web ve vyhledávačích.

SEO optimalizace webové prezentace probíhala v letech 2011 a 2012 pro vyhledávače GOOGLE.CZ a SEZNAM.CZ.

 
SEO ⇒ Google.cz SEO ⇒ Seznam.cz
Interiérové dveře Optimalizace již neprobíhá Interiérové dveře Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.