TRADIS Praha, spol. s r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveň Tisknout
TRADIS Praha, spol. s r.o.

TRADIS Praha, spol. s r.o. - ochranné známky

Společnost Tradis Praha, spol. s r.o. se zabývá agenturní činností na podporu ochrany duševního a zejména průmyslového vlastnictví. Vznikla v roce 1990 jako Trade and Information Service a její snahou je pomáhat podnikatelům v konkurenčním boji prostřednictvím právní ochrany originálních myšlenek a nápadů a k jejich prosazení na trhu za současného dodržování všech právních předpisů upravujících zásady konkurenčního boje.

Web byl vytvořen pro pražskou advokátní kancelář, s cílem podpořit zviditelnění webové prezentace skrze internetové vyhledávače. Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 2, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

SEO optimalizace webové prezentace probíhala v letech 2010 - 2011 pro vyhledávače GOOGLE a SEZNAM.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Ochranné známky Optimalizace již neprobíhá Ochranné známky Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.