STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMICKÁ A HOTELOVÁ s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
SSGH

STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMICKÁ A HOTELOVÁ s.r.o.

Střední škola gastronomická a hotelová nabízí denní i dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Gastronomie a Kuchař - číšník.  Jako vedoucí odborného výcviku zde působí Zdeněk Pohlreich. Praktické vyučování je zajištěno na pečlivě vybíraných a léty spolupráce prověřených pracovištích, jež jsou zárukou kvalitní přípravy budoucích odborníků v oblasti gastronomie a hotelnictví.

Pro prestižní střední školu gastronomickou a hotelovou jsme realizovali optimalizaci webové prezentace s cílem zviditelnit web ve vyhledávačích.

Optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2010 do současnosti pro vyhledávače GOOGLE a SEZNAM.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Dálkové studium 1. strana Dálkové studium 1. strana
Maturita dálkově 1. strana Maturita dálkově 1. strana
Nástavbové studium 1. strana Nástavbové studium 1. strana
Hotelová škola Praha 1. strana Hotelová škola Praha 1. strana

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.