"J.A.P." - SCHODY&SYN

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

Na vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
SCHODY&SYN

"J.A.P." - SCHODY&SYN - centrum schodišť

Vzorkovna SCHODY & SYN je pražským prodejním místem výrobní společnosti J.A.P., která vyrábí a dodává stahovací schody, interiérová a exteriérová točitá schodiště, segmentová a bočnicová schodiště a další.

SEO optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2009 do současnosti pro vyhledávače GOOGLE a SEZNAM.

V roce 2012 proběhl redesign webu, nyní probíhá nová indexace webu ve vyhledávačích a proto není na standardních pozicích 1. strany.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Schody Optimalizace právě probíhá Schody 1. strana
Schodiště Optimalizace právě probíhá Schodiště 1. strana
Zábradlí Optimalizace právě probíhá Zábradlí Optimalizace právě probíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.