LIG School - Microsites

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
LIG School

LIG School - Microsites

London International Graduate School nabízí prověřené a vysoce profesionální programy BBA, MBA a LLM ve více než 20 specializacích v českém jazyce.

Microsite stránka je velmi vhodným prostředkem, jak propagovat své produkty služby na konkrétní nabídku. Dále je rychlým a přehledným sdělením, které příchozímu uživateli během několika vteřin dokáže sdělit, co je předmětem nabídky, jak lze informaci rychle a přehledně přečíst bez dlouhého zkoumání obsahu. 

Cílem je dovést klienta do cílové poptávky, kontaktu nebo klikem na hlavní web vydavatele microsite.

Pro společnost LIG School byla vytvořena řada Micrositů neboli mikro stránek, které mají informativní charakter pro danou oblast produktů:

   

Grafické ukázky jednotlivých micrositů:

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.