LIG School

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
LIG School

LIG School - vzdělávání BBA, MBA a LLM

London International Graduate School nabízí prověřené a vysoce profesionální programy BBA, MBA a LLM ve více než 20 specializacích v českém jazyce.

Cílem a posláním London International Graduate School je přinášet kvalitní distanční profesní manažerské vzdělávací programy Executive MBA, LLM a BBA a Interactive Online MBA v českém jazyce založené na moderních a efektivních principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním manažerském a pracovním životě.

Pro společnost nabízející studijní programy BBA, MBA a LLM jsme realizovali webovou prezentaci a SEO na vybraná klíčová slova. Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 3,5, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

Optimalizace probíhá od roku 2010 do současnosti pro vyhledávače GOOGLE a SEZNAM.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
MBA 1. strana Klíčové slovo 1. strana
LLM 1. strana Klíčové slovo 1. strana

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.