"J.A.P" spol. s r.o. - zábradlí

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
J.A.P spol. s r.o.

"J.A.P" spol. s r.o. - zábradlí

Zábradlí J.A.P. je jedním z výrobních programů společnosti, kde si zákazníci mohou vybrat z několika různým možností sestavení zábradlí dle svých požadavků. Filozofií společnosti je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

Optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2010 do současnosti pro vyhledávače GOOGLE a SEZNAM.

V roce 2012 byl proveden grafický redesign a web byl postaven na moderní platformně CMS systému ASP.NET 3.5, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Zábradlí 1. strana Zábradlí 1. strana
Schody Optimalizace právě probíhá Schody Optimalizace právě probíhá
Schodiště Optimalizace právě probíhá Schodiště Optimalizace právě probíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.