ECOSYSTEM OLOMOUC, s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
ECOSYSTEM OLOMOUC, s.r.o.

ECOSYSTEM OLOMOUC, s.r.o.

Web byl vytvořen pro společnost, která nabízí studie, realizaci a servis pro tepelná čerpadla, solární systémy, fotovoltaické elektrárny a vytápěcí systémy, s cílem podpořit prodej těchto produktů skrze internetové vyhledávače.

Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 2, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

Optimalizace pro SEZNAM probíhala v letech 2010 - 2011.
 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Tepelná čerpadla Optimalizace již neprobíhá Tepelná čerpadla Optimalizace již neprobíhá
Solární panely Optimalizace již neprobíhá Solární panely Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.