TEAK Černý, s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
TEAK Černý, s.r.o.

TEAK Černý, s.r.o. - teakový nábytek

Firma TEAK Černý, s.r.o. se zabývá výrobou a dovozem zahradního a interiérového teakového nábytku. Teakový nábytek je vyráběn převážně ručně, přičemž je kladen velký důraz na jeho kvalitu.

Web klienta byl optimalizován s ohledem na podporu prodeje produktů skrze internetové vyhledávače.

SEO optimalizace pro SEZNAM a GOOGLE probíhala v letech 2009 - 2010.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Teakový nábytek Optimalizace již neprobíhá Teakový nábytek Optimalizace již neprobíhá
Zahradní nábytel Optimalizace již neprobíhá Zahradní nábytel Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.