PROKLIMA stínící technika, s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
PROKLIMA stínící technika, s.r.o.

PROKLIMA stínící technika, s.r.o. - žaluzie, rolety

Proklima – stínicí technika, s. r. o., působí na českém trhu již od roku 1994.  V jejím sortimentu najdete vnitřní žaluzie, venkovní žaluzie, hliníkové rolety, garážová vrata, sítě proti hmyzu, látkové rolety, markýzy či fasádní clony.

Web byl vytvořen pro společnost, která prodává stínící techniku, s cílem podpořit prodej těchto produktů klienta skrze internetové vyhledávače. Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 2, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

SEO optimalizace pro SEZNAM a GOOGLE probíhala v letech 2009 - 2011.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Rolety Optimalizace již neprobíhá Rolety Optimalizace již neprobíhá
Žaluzie Optimalizace již neprobíhá Žaluzie Optimalizace již neprobíhá
Markýzy Optimalizace již neprobíhá Markýzy Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.