MONTplast CZ s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
MONTplast CZ s.r.o.

MONTplast CZ s.r.o. - zastřešení bazénů

Společnost MONTplast CZ s.r.o. se specializujeme na výrobu a montáže zastřešení bazénů a zimních zahrad prakticky všech typických i atypických tvarů dle požadavku zákazníka. Společnost pak realizuje i rozsáhlejší stavební projekty jako např. zastřešení atrií, stadionů, velkých bazénů apod.

Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 2, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

Optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2009 do současnosti pro vyhledávače GOOGLE a SEZNAM.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Zastřešení bazénů 1. strana Zastřešení bazénů 1. strana
Zimní zahrady 1. strana Zimní zahrady 1. strana

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.