KREDO - Regály s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
KREDO - Regály s.r.o.

KREDO - Regály s.r.o. - SEO

Společnost KREDO - Regály, s. r. o., vyrábí a prodává kovové policové regály. Kromě výroby skladových a archivních regálů se zabývá ještě komerčním práškovým lakováním.

Web klienta byl optimalizován s ohledem na podporu prodeje produktů skrze internetové vyhledávače.

SEO optimalizace pro SEZNAM probíhala v r. 2009.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Regály Optimalizace již neprobíhá Klíčové slovo Optimalizace již neprobíhá
Police Optimalizace již neprobíhá Klíčové slovo Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.