GLOBUS CAR s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
GLOBUS CAR s.r.o.

GLOBUS CAR s.r.o. - kurýrní služby

Společnost Globus CAR, s. r. o., se zabývá kurýrními službami a expresní přepravou zásilek. Díky moderní technice a vysoce kvalitním službám patří společnost mezi významné hráče na trhu kurýrních a spedičních služeb. Společnost disponuje výhradně svými vozy a zajišťuje tak rychlé doručení zásilky po celé České republice, Slovenské republice a EU.

Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 2, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

Optimalizace webové prezentace probíhala v letech 2009 - 2011 pro vyhledávače GOOGLE a SEZNAM.

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Kurýrní služba Optimalizace již neprobíhá Kurýrní služba Optimalizace již neprobíhá
Sběrná služba Optimalizace již neprobíhá Sběrná služba Optimalizace již neprobíhá
Kurýr Optimalizace již neprobíhá Kurýr Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.