CLIMATEC Group a.s.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
CLIMATEC Group a.s

CLIMATEC Group a.s. - tepelná čerpadla

Společnost Climatec Group, a.s., prodává a provádí montáž klimatizačních jednotek Acond, SANYO a York.

Web byl vytvořen pro společnost zabývající se tepelnými čerpadly a klimatizacemi, s cílem podpořit prodej těchto produktů klienta skrze internetové vyhledávače. Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 2, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

SEO optimalizace pro SEZNAM a GOOGLE probíhala v r. 2009

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Tepelná čerpadla Optimalizace již neprobíhá Tepelná čerpadla Optimalizace již neprobíhá
Klimatizace Optimalizace již neprobíhá Klimatizace Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.