Bazény Waltr

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
Bazény Waltr

Bazény Waltr - bazény, zastřešení bazénů

Společnost A - BAZÉNY WALTR nabízí bazény různých typů a druhů, jejich zastřešení lamelovým zakrytím, protiproudy a tepelná čerpadla včetně příslušenství k bazénům. Dále zajišťuje odbornou montáž bazénů, následný servis a údržbu.

Web byl vytvořen pro společnost nabízející bazény a jejich příslušenství, s cílem podpořit prodej těchto produktů skrze internetové vyhledávače. Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 2, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

SEO optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2009 do současnosti pro vyhledávač SEZNAM. Od roku 2012 optimalizace rozšířena i na GOOGLE.
 

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Bazény Optimalizace právě probíhá Bazény 1. strana
Zastřešení bazénů Optimalizace právě probíhá Zastřešení bazénů 1. strana

Počátkem roku 2010 dostaly webové stránky www.bazeny-waltr.cz nový grafický vzhled:

 

bazeny waltr původní webdesign

Původní webdesign

bazeny waltr nový webdesign

Nový webdesign

 

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.