SEO, webdesign, internetový marketing

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

Bazény Waltr

Bazény Waltr - bazény, zastřešení bazénů

Společnost A - BAZÉNY WALTR nabízí bazény různých typů a druhů, jejich zastřešení lamelovým zakrytím, protiproudy a tepelná čerpadla včetně příslušenství k bazénům. Dále zajišťuje odbornou montáž bazénů, následný servis a údržbu.

Web byl vytvořen pro společnost nabízející bazény a jejich příslušenství, s cílem podpořit prodej těchto produktů skrze internetové vyhledávače. Web je postaven na moderní platformě CMS systému ASP.NET 2, kde je dosaženo maximální technologické podpory pro SEO a uživatele pro správu obsahu.

SEO optimalizace webové prezentace probíhá od roku 2009 do současnosti pro vyhledávač SEZNAM. Od roku 2012 optimalizace rozšířena i na GOOGLE.
 

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Bazény Optimalizace právě probíhá Bazény 1. strana
Zastřešení bazénů Optimalizace právě probíhá Zastřešení bazénů 1. strana

Počátkem roku 2010 dostaly webové stránky www.bazeny-waltr.cz nový grafický vzhled:

 

bazeny waltr původní webdesign

Původní webdesign

bazeny waltr nový webdesign

Nový webdesign

 

Co je SEO?

seoSEO neboli optimalizace webových stránek pro vyhledávače zahrnuje nejen technické disciplíny, dodržování zásad tvorby sémantického a přístupného kódu, webovou analytiku a lingvistiku, ale je důležité dodržet i mnoho dalších parametrů ve vztahu k vyhledávačům na straně serverů a domén.

Součástí SEO je ovšem i strategie komunikace a vytyčení primárních a sekundárních cílů samotné podpory prodeje či image značky. SEO je dobrým nástrojem jak z ekonomického hlediska realizovat podporu marketingu za nízkých provozníh nákladů. SEO lze kombinovat i s Public relations.

googleChcete optimalizovat pro vyhledávače?

Pokud chcete vstoupit se svým produktem či nabízenou službou do konkurenčního prostředí bez vysokých nákladů, pak se bez SEO optimalizace neobejdete. Cílem SEO je dostat web na přední umístění ve výsledcích vyhledávání a zvýšit tak jeho návštěvnost. Vedle toho je však důležité klást důraz i na samotnou formu sdělení a grafické uspořádání těchto informací na cílové webové stránce.

Je třeba zvolit správnou strategii komunikace, cíl který chceme dosáhnout a především čas a prostředky, které jsme schopni této činnosti věnovat nebo do ní investovat.

Reference našich zákazníků

V rámci poskytovaného servisu v oblasti SEO a maketingu je pro nás spolupráce s firmou SEO&PPC Solutions, s.r.o. velice pozitivní. Naše webové prezentace, které společnost optimalizuje na SEO jsou neustále na předních místech na Google.cz a Seznam.cz bez větších výkyvů, což je pro naše obchodní cíle velmi důležitým článkem maretingové podpory.

Luděk Lošťák
předseda představenstva společnosti Comfort Space, a.s.

Se spoluprací s firmou SEO&PPC Solutions, s.r.o. jsme spokojeni. Splnila naše očekávání jak při tvorbě nové webové prezentace, jejíž moderní design osloví a jejíž správa je nyní velmi jednoduchá, tak i při optimalizaci SEO, díky níž dosahujeme zvýšené návštěvnosti.

Milena Tomčíková,
produktová a marketingová manažerka Window Holding, a.s.

S firmou SEO&PPC Solutions, s.r.o. jsme naprosto spokojeni, spolupracujeme s nimi již 5 let a na internetu je nás vidět. Doposud pro nás zrealizovali 8 produktových webů a 16 microsite stránek s plnou podporou SEO. Díky podpoře, kterou naše společnost na internetu realizuje získáváme kolem 1, 5 mil. návštěv ročně na našich webech, což má pro společnost J.A.P. velmi dobrý dopad na samotné obchodní procesy.

Pavla Vozárová,
marketingová ředitelka J.A.P. spol. s r.o.

Novinky
Jak na informace?

Každým dnem, týdnem či měsícem přibývá na internetu stovky nových webů. Ovšem toho si nikdo nevšimne, pokud není web propagován nějakou formou internetové podpory či mediální komunikace.

O vyhledávání na Internetu

Pokud hledáme na Internetu, pak nás zdlouhavé tápání a neodpovídající výsledky na náš vyhledávací dotaz jistě neuspokojí. Chceme najít relevantní informaci ...

Další novinky
Kontaktujte nás
 
 

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.