AW Busines School

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
AW Busines School

AW Busines School - WEBDESIGN

Jedná se o specializovaně zaměřený web pro studenty A&W Business School koncipovaný jako intranet pro realizaci zkoušek a hodnocení studentů TUTORY.

A&W Business School je institutem manažerského vzdělávání, který zahrnuje studijní programu BBA, MBA, LLM a manažerské tréninky. Na A&W Business School je studium orientováno na okamžitý přínos pro praktický profesní život. Studijní programy jsou navíc zcela přizpůsobeny současným podmínkám, kdy manažeři mají vzhledem ke svému pracovnímu vytížení velmi málo času se věnovat jakémukoli studiu v předem určených termínech

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Bez optimalizace   Bez optimalizace  

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.