Armenit s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

<< Předchozí článekNa vyšší úroveňDalší článek >> Tisknout
Armenit s.r.o

Armenit s.r.o. - potisk triček, mikin a hrníčků.

Tiskárna ARMENIT, s. r. o., se zaměřuje na prodej a především na potisk hrníčků. Společnost se později zaměřila na další předměty, jako jsou skleničky a sklenice všech možných tvarů, půllitry či popelníky.

Web klienta byl  optimalizován s ohledem na podporu prodeje produktů skrze internetové vyhledávače.

SEO optimalizace pro SEZNAM probíhala v r. 2009

 
SEO ⇒ Google SEO ⇒ Seznam
Hrnečky Optimalizace již neprobíhá Hrnečky Optimalizace již neprobíhá
Potisk triček Optimalizace již neprobíhá Potisk triček Optimalizace již neprobíhá

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.