Poptávkový formulář po službách

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky
Rychlý kontakt

COMFORT MEDIA, s.r.o.
Argentinská 20, 170 00 Praha 7

tel.: 270 005 547
e-mail: obchod@seo-ppc.cz


Zadejte si poptávku po službách naší společnosti zcela nezávazně a bez jakýchkoliv závazků. Po vyplnění níže uvedeného jednoduchého formuláře Vás budeme kontaktovat a odpovíme Vám na Vaše otázky, požadavky či cenové nabídky. Informace vyplněné do formuláře budou užity pouze v souladu s interními potřebami společnosti SEO&PPC Solutions, s.r.o.

Jméno a příjmení:*    Název společnosti:*  
 Email:*    Telefon:*  
 Web:      
Co je předmětem Vaší poptávky
 Analýza webu:    Marketing:  
 SEO:    Školení:  
 Design webu:    IT služby:  
 Nový web:    Ostatní:  
 Upřesnění poptávky:
 
 
 
* položky takto označené jsou povinné k vyplnění formuláře

 

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.