Partnerský B2B marketing

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

B2B neboli Business to Business je součástí každého obchodního a marketingového mixu firem, které podnikají v mnoha oblastech. V minulosti bylo zvykem pracovat na vlastní koncepci bez účasti dalších subjektů, což zákonitě vytvářelo i dražší náklady na samotné obchodní a marketingové aktivity.

Současné trendy však významně ukazují, že tato obchodní politika se v posledních 2 - 3 letech začala více proměňovat ve společnýé marketingové programy, s oslovením maximální skupiny potenciálních klientů a jejich zvýhodnění při nabídce produktů či služeb. Je to logické vyústění ekonomické situace a dopadu konkurenčního prostředí v cenových poměrech trhu, a tím pádem i snižování nákladů na samotné marketingové aktivity.

Jak může být B2B užitečný v marketingu?

Samotné B2B řešení nabízí ihned několik možností řešení, jak lze i na této úrovni propojit synergie obchodu a marketingu pod hlavičkou projektu, který sdílí několik nezávislých a především nekonkurenčních firem, s cílem podchytit zájem klienta a rozdělit náklady na uskutečnění kampaně či dlouhodobé akvizice mezi více partnerských firem. Toto řešení se jeví jako velmi efektivní, i když na první pohled nemusí být v rámci realizace úplně jednoduchým nástrojem komunikace vůči potenciálním klientům, pokud za celým projektem není potřebná strategie a kreativita, kterou musí vytvořit partneři v souladu se svými představami.

Projektů, které vznikají na trhu pod různými značkami a marketingovou strategií, je dnes hodně. V tomto ohledu jsme jako marketingová společnost již realizovali řadu konkrétních projektů pro partnerské řešení a motivaci partnerů v rámci vznikajících konceptů spolupráce. Většina těchto projektů dodnes funguje a přináší trvalé výsledky pro klienty, pro které jsme pracovali nebo pro které doposud pracujeme, a zájemcům o spolupráci  jsme schopni předložit konkrétní případové studie.

Máte-li zájem o propracované řešení partnerských programů s garancí výsledků, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám při osobní prezentaci sdělíme více informací, které vám pomohou se rozhodnout, zda využijete zkušeností a spolupráce s naší společností.

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.