Novinky společnosti SEO&PPC Solutions, s.r.o.

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

Každým dnem, týdnem či měsícem přibývá na internetu stovky nových webů. Ovšem toho si nikdo nevšimne, pokud není web propagován nějakou formou internetové podpory či mediální komunikace.

Pokud hledáme na Internetu, pak nás zdlouhavé tápání a neodpovídající výsledky na náš vyhledávací dotaz jistě neuspokojí. Chceme najít relevantní informaci ...

K čemu vám slouží obsah? K upoutání pozornosti hledajících na Internetu, nebo jste jej účelově vytvořili pro vyhledávací roboty?

Server Podnikatel.cz se zeptal profesionálů z oblasti PR, marketingových poradců a copywriterů (textařů), jak pojímat texty pro firemní web a jak k nim celkově přistupovat.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) má u nás poněkud smíšenou pověst. O tom, jak rozeznat seriózní nabídku od podvodné, se ve svém článku pro časopis Connect! zamýšlí M. Prokop.

Stránka: 1 z 1

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.