Naše práce nás baví

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky
Rychlý kontakt

COMFORT MEDIA, s.r.o.
Argentinská 20, 170 00 Praha 7

tel.: 270 005 547
e-mail: obchod@seo-ppc.cz


Jednou z nejčastěji pokládaných otázek od našich zákazníků je „jak umíme garantovat výsledky“ naší práce ve vztahu k SEO, marketingu a s tím souvisejících službách.

Naše odpověď je v tomto směru velice jednoduchá. Vše řešíme smluvně, nic na dobré slovo nebo jen na základě odhadu, že jvše dobře dopadne.  Každá naše práce je podložena cenovou nabídkou, parametry, s kterými pracujeme jak po stránce obchodní i technické včetně termínů.

Z hlediska služeb spočívajících v SEO pro vyhledávače fakturujeme naší práci až dle dosažených výsledků. Nikdy nefakturujeme za SEO umístění webů ve vyhledávačích dopředu. Naopak fakturujeme zpětně za uplynulé období kalendářního měsíce s definovanou garancí doby, po kterou web musí být vypisován na smluvně daných místech. Pokud v daném měsíci není web na pozicích, nefakturujeme zákazníkovi nic.

Naše práce a výsledky jsou naše vizitka a těší nás, že máme za sebou mnoho spokojených firem a výsledků, na které vždy můžeme ukázat v rámci svých referencí a dosahovaných výsledků. Jestliže naši noví zákazníci se chtějí dotázat na zkušenosti s naší společností klientů, pro které služby zajišťujeme, rádi poskytneme i kontakty na kompetentní osoby, které sdělí své osobní pocity ze spolupráce obou firem.

Nikdy se nesnižujeme na úroveň nízkých a nesmyslných cen pod záminkou získání zakázek za každou cenu. Naší devizou je kvalita, čas a servis, který můžeme zákazníkům nabídnout, a tato služba je pro klienta efektivní při jeho dosahovaných výsledcích v rámci internetu a marketingu.

Zrovna tak nejsme závislí na dodavatelských službách třetích firem ve vztahu k IT, marketingu či optimalizaci (SEO). Všechny tyto služby vykonávají naši dlouholetí zaměstnanci a kolegové, kteří jsou ve své práci profesionály.

Naše práce nás baví, a proto je pro nás každý nový projekt výzvou.

Máte-li přání, stačí jej pouze vyslovit, o ostatní se již postaráme.

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.