Outsourcing IT služeb, cloud, webhosting

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky

Služby v oblasti informačních technologií jsou dnes na pořadu dne každé společnosti na trhu, počínaje prací s telefony, počítači, tablety a informačními systémy pro správu dat.

Naše společnost poskytuje v rozsahu IT služeb mnoho konkrétních realizací, které spadají jak do hardware řešení PC pracovišť, tak i vybavení serveroven, sítí a zabezpečení. Vedle toho realizujeme na platformách softwarových produktů Microsoft, GFI a dalších mnoho služeb ve vztahu k provozu e-mailových služeb, sharepoit serverů, dokument managementu včetně vzdálené správy serverů a dohledu na jejich provozem.

Technika je základ pro dobrý výkon

V rámci webových a internetových platforem provozujeme vlastní servery na platformě Microsoft Server 2008 R2 s MS SQL, MYSQL a NET. 3,5 pro datové a aplikační služby ve formě webhostingu a Cloud služeb pro hosting aplikací, počínaje jednoduchými aplikacemi až po CRM řešení.

Naše služby jsou pro klienty levným a dostupným řešením bez nutnosti hledání specialistů. Outsourcing těchto služeb je vždy postaven klientům na míru potřeby, zátěže a celkového růstu společnosti bez vedlejších nároků na vybavení HW a SW prostředky, které se rok od roku stále mění a zvyšují své nároky na obslužnost a znalost prostředí.

Jestliže máte zájem o naše služby v této specifické oblasti, neváhejte nás kontaktovat, dojednáme si s vámi osobní schůzku u vás ve společnosti a tým specialistů vám zpracuje individuální nabídku.

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.