Klíčová slova

SEO, marketing, optimalizace, webdesign optimalizace SEO marketing, strategie, komunikace SEO reference, garance, výsledky
Rychlý kontakt

COMFORT MEDIA, s.r.o.
Argentinská 20, 170 00 Praha 7

tel.: 270 005 547
e-mail: obchod@seo-ppc.cz


Klíčová slovaKdyž se státní rada Polonius ptá Hamleta, co to čte, odpoví mu dánský princ: Words, words, words („Slova, slova, slova“). Nám v tomto případě nejde jen o nějaká slova, ale o slova klíčová.

Klíčové slovo je textový řetězec tvořený jedním nebo více slovy.

Analýza a výběr klíčových slov

Vybereme optimální klíčová slova pro vaši prezentaci. Výběr správných klíčových slov usnadní lidem cestu k vašemu webu a zvýší jeho návštěvnost.

Pro konkrétní představu přikládáme ukázku přehledu o stavu klíčových slov na webové stránce.

Webové prezentace - jednoduše a přehledně

Filosofie komunikace a prezentace je založena na informaci v pravém slova smyslu. Kdo hledá informace a má představu co konkrétního hledá je, třeba umět tyto informace uživateli prezentovat a předkládat. Nemá smysl vymýšlet složité a přeplácané grafické a obsahové weby a prezentace. Naopak je třeba předložit jasnou a stručně výstižnou informaci, kterou klient hledá.

Profesionální marketing, koncepce a strategie

Cílem je, aby navržené řešení marketingové strategie bylo účinné a přínosné. Jestliže realizujeme v rámci internetu a propagace projekty na rozvoj a získání nových obchodních kanálů, je třeba vždy vycházet z konkrétních cílů, které chce zákazník získat. Ne vždy je možné reaizovat marketing pouze izolovaně od dalších návazností v oblasti Public relations a obchodní strategie. Zde je třeba vždy připravit projekt zcela na míru potřeb každého jednotlivého výrobku či služby.